Domy w systemie kanadyjskim Facebook
Budownictwo Nowoczesne Domy Energooszczędne Domy w Systemie Kanadyjskim

O FIRMIE

Budownictwo nowoczesne to przede wszystkim budownictwo energooszczędne. W realizacji tego typu projektów mamy ponad 20 letnią praktykę. Jedynie w konstrukcji szkieletowej z drewna można uzyskać najlepszą z możliwych izolację termiczną (cieplną).

Zapotrzebowanie na ciepło do ogrzewania budynku wykonanego w stosowanej przez nas technologii wynosi ok 40kWh/m2/rok. Natomiast współczynnik przenikania ciepła wynosi U=0,1 [W/m2K]
(Dla porównania parametry dla domu budowanego metodą tradycyjną to ok 120kWh/m2/rok oraz U=0,3 [W/m2K]).    

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i sprawdzonych materiałów budowlanych nasze domy są maksymalnie energooszczędne, ekologiczne i trwałe.

Zapewniamy najwyższą jakość usług, jest to możliwe dzięki stałej ekipie naszych fachowców, którzy posiadają  wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Rocznie realizujemy do 6 projektów, dzięki czemu w 100% jesteśmy zaangażowani w każdy z nich.

Na domy wykonane przez naszą firmę udzielamy 50 lat gwarancji. Realizujemy inwestycje budowlane w województwie łódzkim między innymi: Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Łódź, Pabianice, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki.

Przy realizacji inwestycji budowlanej dodatkowo wykonujemy: instalacje fotowoltaiczne, rekuperacje, pompy ciepła, klimatyzacje, instalacje odgromowe, przyłącza budynków, uzbrojenie CO.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Wycena jest bezpłatna. Projekty bądź wstępne rzuty (rzuty zwymiarowane) należy przesyłać na adres md@galand.pl. Wraz z projektem prosimy o przesłanie informacji dotyczącej miejsca realizacji projektu.

Budownictwo Nowoczesne

Budownictwo Nowoczesne
Domy Energooszczędne
W Systemie Kanadyjskim
Bełchatów, Piotrków Trybunalski,
Łódź, Pabianice, Radomsko,
Tomaszów Maz.

KONTAKT
Mzurki 29B
97-371 Wola Krzysztoporska
tel. 511 215 215
md@galand.pl

budujemy dla wymagających
Projektowanie stron internetowych Master-NET